Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta KONFERENCE „Kam pieder laiks?”

12.05.2018 - plkst.09.30

12. maijā Jēkabpils Tautas namā notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference „Kam pieder laiks?”. Aktualizējot laika trūkuma izraisītā stresa, fragmentāru attiecību un pašvērtējuma problēmu un meklējot risinājumus, konferencē dzirdēsim trīs dažādu jomu pārstāvjus. Konferenci organizē biedrība kristīgai paaudžu kopienai „Tilts”.

Lekcijā „Kam pieder laiks?” katoļu priesteris un Kalna svētību kopienas vadītājs Andrejs Mediņš aktualizēs laika lietojuma filozofiskos aspektus un dalīsies savās atziņās par cilvēka un laika attiecībām. Andrejs Mediņš Bruknas muižā izveidojis kopienu, kurā palīdz atkarībās nonākušiem jauniešiem atrast savu ceļu.

Lekcijas „Laiks bērniem” ietvaros emocionālās labsajūtas un attiecību eksperte psiholoģe Iveta Aunīte akcentēs pozitīvās audzināšanas un disciplinēšanas principus un runās par paaudžu sadarbību. Praktiskā psiholoģe strādā dažādos projektos, sniedz konsultācijas, vada lekcijas. Populāros medijos regulāri tiek publicēti I.Aunītes komentāri par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Darbnīcu „Patiesība par žurku karaļiem” vadīs personības izaugsmes treneris Aleksis Daume. Darbnīcā par to, ar ko žurkas pārspēj cilvēkus, kā atšķirt tukšu fantāziju no reāliem sapņiem, ko darīt ar savām un citu sūdzībām. Aleksis Daume ir apmācību vadītājs SIA “Nordic Training International”, kur atbild par semināru, treniņu vadīšanu Baltijā, Krievijā, Ukrainā. A.Daumes apmācību tēmas – vadītprasme, līderība, komandas veidošana, konfliktu un stresa menedžments, dzīves līdzsvars, laika plānošana un prioritātes, pārrunu vešana, klientu apkalpošana.

Konferences programma:

9.30

reģistrācija

10.00

Konferences atklāšana

10.30

Andrejs Mediņš „Kam pieder laiks?”

11.30

pusdienu pārtraukums

12.30

Iveta Aunīte „Laiks bērniem”

14.00

Aleksis Daume „Patiesība par žurku karaļiem”

 

Uz konferenci aicinām ikvienu interesentu, īpaši sociālos darbiniekus, psihologus, skolotājus, ārstniecības personas, mācītājus, diakonus un cilvēkus, kuru darba vai ikdienas pienākumi ietver sadarbību ar ģimeni un palīdzību ģimenei, darbu ar veciem cilvēkiem, bērniem, invalīdiem un darbu paaugstināta stresa apstākļos.

Dalība konferencē ir bez maksas. Aicinām pieteikties līdz 10.maijam, rakstot uz e-pasta adresi kam.pieder.laiks@gmail.com

Projekta norisi atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

 

Ieva Rožlapa,

biedrība kristīgai paaudžu kopībai „Tilts”

Atpakaļ