Starptautiskās sieviešu dienas pastaiga. Akcija “Sieviete spogulī” un pie Krustpils kultūras nama uzzied ziedi.

08.03.2021 | plkst.09.00 - 21.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Krustpils kultūras nama radošais kolektīvs aicina 8. martu pavadīt romantiskā pavasara pastaigā. Visas dienas garumā, līdz pat plkst. 21.00, kultūras nama apkārtnē uzplauks pirmie pavasara ziedi pilsētā. Šīs dienas noskaņai esam sagatavojuši romantisku mūziku labam garastāvoklim. Kopā sāksim gaidīt tuvojošos pavasari!

Sāk ziedēt ziedi, pasaule kļūst saules staru apsildīta un arī sievietes uzzied pavasarī.  Sieviete ir līdzīga ziedam. Cik labi par viņu rūpēsies, tik krāšņi tā ziedēs. Ir sievietes – tulpes. Viņas ir maigas, gaišas un tiecas pretī saulītei. Ir sievietes – rozes. To skaistums un reibinoši saldā smarža tā vien vilina. Ir sievietes – rudzupuķes. Jautras, vieglprātīgas, emocionālas un košas. Un ir arī sievietes – kaktusi. Tās ir sievietes, kas pieradušas visu sasniegt pašu spēkiem. Esam tik dažādas un tik krāšņas! Lai pavasaris dabā un sirdij prieks!

Savukārt 8. marta nedēļa pilsētā parādījušies spoguļi, kas izsaka komplimentus. Dodies pastaigā un ieraugi sevi skaistu, gudru un mīlošu šajos spoguļos!

Atpakaļ