Valsts svētku balle ar grupu “Galaktika”

18.11.2023 - plkst.22.00 Salas Tautas nams

Līdz ar daudziem citiem Latvijas svētkiem veltītiem pasākumiem, Salas Tautas namā tuvojas arī Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svētku balle, kas šogad tiek rīkota tieši svētku dienā – 18. novembrī plkst. 22.00. Baļļu sezonu šogad Salas Tautas namā iesāks populārā šlāgermūzikas grupa “Galaktika”.

Iemīļotās grupas “Galaktika” daudzpusīgajā repertuārā ir ietverti gan romantiski, gan jautri un iedvesmojoši skaņdarbi. Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis vispārizglītojošajās skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā. Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā “Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori. Otrs grupas dalībnieks ir Vitolds Gorņevs, kurš vienlaikus ir gan grupas taustiņinstrumentālists, gan arī uzņēmies grupas menedžera funkcijas. Šo gadu laikā grupa “Galaktika” savus klausītājus ir priecējusi gan visā Latvijā, gan tālu aiz tās robežām. Ir būts uz ļoti daudzām skatuvēm – sākot no maza krodziņa līdz pat Arēnai Rīga. Arī grupas sastāvi ir mainījušies, bet tās kodols – Normunds un Vitolds – saglabājies jau no pirmsākumiem.

Balle, kā allaž, norisināsies Salas Tautas nama Lielajā zālē, un tās apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem groziņiem. Aicinām izvēlēties ballei atbilstošu apģērbu. Ieeja ballē no 18 gadu vecuma.

 Biļešu cenas no 26.10.: līdz 10.11. 7 €, pasākuma nedēļā 10 €, pasākuma dienā 12 €

Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana līdz 16.11., zvanot pa tālr. 20233947 (darba dienās līdz plkst. 19.00) vai Salas Tautas nama administrācijā biļešu tirdzniecības laikos. Rezervētās biļetes lūdzam izpirkt līdz 16.11.!

 

Atpakaļ