Tautas deju kolektīvu KONCERTS “Simts gadu dejā”

30.11.2018 - plkst.19.00 Jēkabpils Tautas nams

30. novembrī, plkst. 19.00 aicinām uz Jēkabpils Tautas namu, kur notiks tautas deju kolektīvu koncerts “Simts gadu dejā”.

Šis gads ir īpašs. Šis gads ir skaists un pacilājošu sajūtu pildīts. Mūsu Latvijas dzimšanas dienas tuvošanās dod iespēju katram aizdomāties par īstumu, kas mīt dziļāk, kas ļauj justies savējam, sazemēt sevi ar to, kas ir bijis. Simtgade – kā augstuma atzīme, pie kuras ikviens var apliecināt savu latviskumu ar darbiem, daloties ar to, kas katram silst delnās un sirdī.

Koncertā, kas būs veltījums Latvijas svētkos ikvienam, mīlestību deju rakstos izdejos četri tautas deju kolektīvi, kuri šogad svin katrs savu – 25. gadadienu. Četri kolektīvi – jauniešu deju kolektīvs “Piebaldzēni” (Jaunpiebalga), senioru deju kolektīvs “Dejotprieks” (Aknīste), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sadancis” (Jēkabpils), jauniešu deju kolektīvs “Kauranieši” (Jēkabpils) – kā četri Latvijas gadalaiki, katrs ar savu skaistumu un krāsām. 4×25 – kopā simts. Simts gadu, simtiem dejas soļu, simtiem dejas rakstu.

Esiet mīļi gaidīti!

Pasākums bez ieejas maksas.

Atpakaļ