Teātra IZRĀDE “Gaiši zilais vagons” – Jēkabpils Tautas teātris

11.05.2017 - plkst.19.00

Jēkabpils Tautas namā 11. maijā plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas teātris izrādīs A. Kivirehka lugu “Gaiši zilais vagons” Intas Ūbeles režijā.

Lugas darbība notiek mūsdienās kādā daudzstāvu mājas dzīvoklī, kur satiekas seni draugi, bijušie skolas biedri. Ir dzimšanas dienas ballīte. Taču stāsts nav par dzimšanas dienu, tas ir par to, kā mēs “transformējamies” laikā, savās atmiņās, sajūtas, pieredzē un kas ir tās dvēseliskās traumas, kas neļauj brīvi elpot? Visi izrādes varoņi grib mīlēt, dzīvot, atrast savu personīgo motivāciju savai eksistencei, ja tas neizdodas, vai kaut kā spēcīgi pietrūkst šeit un tagad, tad mēģina rast atbildes pagātnē. Luga ir piesātināta ar asprātīgu smeldzi un ilgām.

Citējot Guntaru Godiņu, kurš šo darbu ir tulkojis latviešu valodā un ir  personīgi pazīstams ar Andrusu  Kivirehku, “luga ir precīza, ironiska, beigās pilnīgi negaidīta, bet ļoti Kivirehkam raksturīga”. Jēkabpils Tautas teātris ir pirmais, kas to iestudē. Strādāt ar šo traģikomisko materiālu, aktieriem bija  gan interesanti, gan liels izaicinājums, bet pēdējo gala vārdu, protams, teiks skatītājs!

Režisore Inta Ūbele

Scenogrāfs Ivars  Noviks

Mūzikas autors Aigars Godiņš

Gaismu mākslinieks Ilmārs Mārāns

Izrādes vadītāja Silva Gavare

Lomās – Kārlis Ozols, Pēteris Draņevičs, Aivars Eglītis, Uldis Urtāns, Raivis Pavlovičs, Zane Ozola

Izrāde nav piemērota bērniem!

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē

Biļetes cena 3 €

Atpakaļ