IZRĀDE “Septiņi vecpuiši”

12.08.2016 - plkst.19.00 Krustpils saliņa

Mārtiņš Vilsons, Rihards Lepers, Jānis Jarāns, u.c. jaunā muzikālā izrādē

SEPTIŅI VECPUIŠI

12. augustā 19:00 JĒKABPILĪ Krustpils saliņā

Muzikālā komēdija “Septiņi vecpuiši” šovasar uz Latvijas pilsētu brīvdabas skatuvēm skatītājus lutinās un kutinās ar dziesmām, komiskām situācijām, spilgtiem un ilgi prātā paliekošiem tēliem. Dzīvespriecīgo stāstu izdzīvos Latvijā populāri aktieri un komiķi – Rihards Lepers, Mārtiņš Vilsons vai Juris Strenga, Gunārs Placēns, Āris Rozentāls, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Jānis Kirmuška, Imants Vekmanis un vienīgā dāma vecpuišu kolektīvā Ginta Krievkalna vai Jūlija Ļaha. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies taustiņu virtuozs Gints Žilinskis.

Izrāde ir turpinājums jau vairāku tūkstošu skatītāju zināmajam iestudējumam “Septiņas vecmeitas”, kas tika iestudēta pagājušā vasarā. Vai tā ir likteņa ironija, vai vienkārši nejauša sakritība, bet līdzīgi kā iepriekš minētajā izrādē – kādā pansijā, kuras iemītnieki šoreiz ir vīrieši, strādā gados jauna un skaista meitene. Aizņemta ar mācībām augstskolā un darbu pansijā, meitene atstājusi novārtā savu privāto dzīvi, kuru, šarmanti kungi ar spilgtām rakstura iezīmēm, apņemas nokārtot. Skatītāji izjutīs īstu jautrību vērojot kā vecpuišiem veiksies savedēju lomā.

Mārtiņš Vilsons –  “Bez krietnuma un mīlestības latviešu tauta nevar pastāvēt. Smalks humors ir zelta vērts”.

Rihards Lepers – “Gadi un laikmeti mainās, bet cilvēku pārdzīvojumi, problēmas un attiecības paliek nemainīgas. Lai kāds būtu laikmets, bez mīlestības cilvēki nevar izdzīvot”.

“RaCoco teātra” izrādi  “SEPTIŅI VECPUIŠI” baudāmu radījuši režisors Ivars Lūsis, tērpu  māksliniece Jūlija Ļaha, horeogrāfe Ieva Biteniece, muzikālais repetitors Ginta Krievkalna.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās,  www.bilesuparadize.lv un izrāžu norises vietās.

Biļešu cena 6 €, 8 €, 10 €

Vairāk nekā desmit cilvēku kolektīvam atlaides info@racoco.lv

“RaCoco teātris” līdz šim sniedzis prieku gan lieliem gan maziem skatītājiem ar Latvijā pazīstamām izrādēm “Sniegbaltītes skola”, “Mana kaķa dienasgrāmata”, “Sieviņa uz stundu vai kafija diviem”, “Septiņas vecmeitas”, “Dzejnieks, Mūza un Sargeņģelis”.

Vairāk info www.racoco.lv

Atpakaļ