TEĀTRA PIETURA. Atzīmējam Starptautisko teātra dienu.

26.03 - 29.03
 
Laukumā pretī Jēkabpils Tautas namam no 26. līdz 29. martam aicinām individuāli vai ģimenes lokā apmeklēt Teātra pieturu, kurā ikviens varēs “iekāpt izrādes kurpēs”, ko teātra valodā sauc arī par dekorācijām.
🎭“Teātris ir spieģelis, kurā mēs paši sevi redzam,” tā savulaik teicis latviešu teātra tēvs Ādolfs Alunāns. Un viņš nav tālu no patiesības. Jau vairāk nekā 60 gadus 27. martā tiek svinēta Starptautiskā teātra diena, un ik gadu arī Jēkabpils Tautas teātris šajā laikā bija kopā ar saviem skatītājiem, lai izdzīvotu un piedzīvotu kādu no Jēkabpils Tautas teātra izrādēm.

Bet šobrīd, valstī ieviesto epidemioloģiskās drošības prasību dēļ, nav iespējams izrādīt teātra iestudējumus. Lai iepriecinātu teātra cienītājus, Jēkabpils Tautas nams un Jēkabpils Tautas teātris jēkabpiliešiem sagatavojis pārsteigumu. Aicinām pašiem uz kādu brīdi kļūt par aktieriem!

✅Scenogrāfiskā noformējumā no Jēkabpils Tautas teātra izrāžu dekorācijām tiks izveidots spēles laukums – improvizēta skatuve. Varbūt tieši tu vēlēsies izspēlēt kādu savu dzīves lomu, ieskatīties spogulī un ieraudzīt sevī aktieri. Piektdienas un sestdienas vakarā, no plkst. 16.00 līdz 18.00, Teātra pieturā skanēs īpaši Jēkabpils Tautas teātra izrādēm radīta mūzika un aktieru iedziedātas dziesmas no “Trīnes grēkiem”, “Ezermaļu krokodila”, “Skabargas sirdī”, “Rudenīgā blūza” un citiem iestudējumiem.
 
Atpakaļ