Tējas vakars “Kad blakus silta sirds” ar grupu “Galaktika” un Ingrīdu Balodi

07.12.2022 - plkst.19.00 Salas Tautas nams

7. decembrī plkst. 19.00 Salas Tautas namā izskanēs Tējas vakars “Kad blakus silta silts” ar grupu “Galaktika” un Ingrīdu Balodi.

Adventes, Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks vienmēr ir bijis īpašu sajūtu, virmojošu emociju, brīnumu un pārdomu laiks. Laiks, kad mēs vēlamies viens otram dāvāt visu savu sirds siltumu un mīļumu, laiks, kad mēs spētu atdot visu pašu dārgāko, tikai lai būtu viens otram blakus, lai būtu starp tiem cilvēkiem un tajā vietā, kur mums ir silti un mierīgi. Un tādos brīžos liekas, ka, pat ja visa pasaule apgrieztos ar kājām gaisā, mēs būsim pasargāti un drošībā, jo mums katram blakus ir kāda mīļa, silta, silta sirds.

Koncertprogramma “Kad blakus silta silts” kopā ar grupu “Galaktika” un dziedātāju Ingrīdu Balodi ir labo un silto tradīciju turpinājums, kas aizsācies jau pirms daudziem gadiem. Ir mainījušies sastāvi un repertuārs, bet nav zudusi enerģija un mīļums, ko vēlamies sniegt saviem klausītājiem. Koncertā būs dzirdamas gan grupas “Galaktika” dziesmas, gan kopā ar skatītājiem izdziedāsim jau sen iemīļotas svētku laika dziesmas, kuras spēj sasildīt.

Grupa “Galaktika” vēl gaišu domu, mīļu cilvēku un sirsnīgu brīnumu pilnu šī gada nogali – ar aveņu tēju un piparkūkām!

Stundu pirms pasākuma darbosies kafejnīca!

Biļetes no 14. novembra var iegādāties Salas Tautas namā, vairāk informācijas pa tālr. 20233947.
Biļetes cena 5 €.

Atpakaļ