TIKŠANĀS ar grupu ACIDCI (ASV)

10.11.2016 - plkst.15.00

Oktobra vidū Jēkabpili oficiālā vizītē apmeklēja Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Latvijā Nensija Petita. Vizītes laikā vēstniece diskusijā tikās ar Jēkabpils jauniešiem no skolu pašpārvaldēm, jauniešu organizācijām un arī Jēkabpils Jauniešu domes.

Sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, 10. novembrī Jēkabpilī viesosies indīroka grupa ACIDIC no Losandželosas. Grupa uzstājas Latvijā un vēl četrās Eiropas valstīs ar ASV vēstniecības un programmas American Music Abroad atbalstu, pārstāvot ASV kā kultūras vēstnieki.

Tikšanās ar grupu ACIDIC notiks 10. novembrī Jēkabpils 3. vidusskolā pulksten 15:00. Tās laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt kā ir būt rokgrupai ASV, kā sevi- mūziķi/grupu- veiksmīgi prezentēt, kā ar maziem līdzekļiem sasniegt auditoriju, kā organizēt tūres. Protams, būs iespēja klausīties arī grupas populārākās dziesmas un aprunāties ar mūziķiem.

ACIDIC koncertēs arī Daugavpils klubā “Artilērijas Pagrabi”, Rīgā Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kā arī Liepājā Fontaine Palace.

ACIDIC ir jauna indīroka grupa no Losandželosas, kas spēlē jaudīgu, radio draudzīgu, dzīvu rokmūziku. Viņi ir ierakstījuši piecus studijas albumus. Dziesmas “Copper Man” video ir vairāk kā miljons skatījumu Youtube. Mūzikas video dziesmai “Chicago” no albuma “Creatures” (2015) rāda visās Hard Rock Café 60 pasaules valstīs. Dalībnieki: vokāls/ģitāra Michael Gossard, bungas Matt Whitaker, ģitāra/vokāls Josh Bennett, basģitāra/vokāls Max Myrick.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Gādmane

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Jaunatnes lietu speciāliste

Mob.tālr. +37125906344

ieva.gadmane@jekabpils.lv

Atpakaļ