Tikšanās ar izstādes “Vienlaikus” darbu autoriem-Štelmaheru ģimeni

06.03.2020 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams, Baltā zāle

Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē 6. martā plkst. 18.00 aicinām uz tikšanos ar Štelmaheru ģimeni – Aleksandru, Rutu, Jēkabu, Mētru un Sintiju. Nodosimies kopīgām sarunām pie tējas krūzes un ieskatīsimies Štelmaheru ģimenes radošajā darbībā, atklājot izstādi “Vienlaikus”.

Izstāde “Vienlaikus” sniedz nelielu ieskatu Štelmaheru ģimenes divu paaudžu radošajā dialogā. Tajā eksponētie mākslas darbi – fotogrāfijas, gleznojumi un teksti – tapuši dažādos laika posmos, taču izstādē gandrīz kā Rutas dzejolī “no kalna skatoties, viss notiek vienlaikus”. Tikšanās, kopā noietais ceļš, sarunas, diskusijas par mākslu, dzīvi un pārlaicīgo atstāj iespaidu uz izstādes autoru darbiem, veidojot starp tiem dialogu.

Aleksandrs Štelmahers ir fotogrāfs, brīvmākslinieks, strādā Štelmaheru fotokino studijā, Ruta Štelmahere ir gleznotāja un dzejniece, Jēkabpils Mākslas skolas skolotāja, kā arī viena no Jēkabpils Neatkarīgās kristīgās draudzes vadītājiem. Jēkabs Štelmahers – kino operators, fotogrāfs, strādā Štelmaheru fotokino studijā, pasniedzējs Jēkabpils Agrobiznesa koledžā. Mētra Štelmahere ir fotogrāfe un gleznotāja, pasniedzēja Jēkabpils Mākslas skolā un Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, strādā Štelmaheru fotokino studijā, bet Sintija Kampāne-Štelmahere ir dzejniece, literatūrzinātniece un māksliniece, Krustpils pamatskolas skolotāja, kā arī Jēkabpils interešu apvienības “Literāts” vadītāja.

Izstāde Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē skatāma līdz 30. martam.

Pasākums bez ieejas maksas.

Atpakaļ