Tikšanās ar psihoterapeitu Viesturu Rudzīti “Izglīto prātu un atver dvēseli”

04.06.2019 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams, Baltā zāle
  1. gada 4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē aicinām uz tikšanos ar ārstu, psihoterapeitu Viesturu Rudzīti.

Viesturs Rudzītis dzimis Valmierā, mācījies Valsts ģimnāzijā un Rīgas Stradiņa universitātē. 1995. gadā uzsācis savu privāto praksi Jūrmalā, kurā darbojas joprojām. Strādā ar indivīdiem, pāriem un ģimenēm. Viesturs Rudzītis beidzis psihoterapijas apmācību Sistēmiskajā ģimenes terapijā un Psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā. Piecus gadus bijis Moreno institūta Latvijā direktores vietnieks, vadot jauno psihodramatistu apmācību.

Tikšanās laikā Viesturs Rudzītis stāstīs par veidiem kā pareizi risināt dažādas problēmas. Ārsts uzsver, ka cilvēks ir daudzlīmeņu informācijas krātuve, kas pildījusies no mūsu aizvēsturisko senču pieredzes, apdzīvojot šo planētu Zeme. Liela praktiska nozīme ir zināšanām, kuru no šīs pieredzes slāņiem mēs izmantojam, risinot savus ikdienas jautājumus. Pašapmāni gadās bieži, jo gribas noticēt, ka mūs vada tikai un vienīgi racionālais prāts.

Pasākums tiek organizēts projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros.

Atpakaļ