Tikšanās ar RTU Ūdens inženierijas un tehnoloģijas laboratorijas pētnieku Sandi Dejus

29.10.2019 - plkst.10.30

29.oktobrī  plkst. 10.30 Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā , atzīmējot “Jēkabpils ūdens”  40. pastāvēšanas  gadadienu, norisināsies tikšanās ar RTU Ūdens inženierijas un tehnoloģijas laboratorijas pētnieku Sandi Dejus.

“Jēkabpils ūdens’’ ir dibināts 1979. gada 1. oktobrī, pamatojoties uz Latvijas PSR Komunālās saimniecības ministrijas 11.09.1979. pavēli Nr.331, atdalot to no toreizējā Jēkabpils rajona Komunālā saimniecības uzņēmuma. Jaunizveidotā uzņēmuma nosaukums bija “Jēkabpils rajona Ūdensvada – kanalizācijas saimniecības pārvalde”. Tās izveidošanas mērķis – ūdensapgādes uzlabošana Jēkabpils rajonā. 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta Ūdens inženierijas tehnoloģijas katedras docents, Ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas pētnieks Sandis Dejus : “Ūdens ir galvenais cilvēka enerģijas avots. Cilvēka veselība atkarīga no mūsu pašu darbības. Nepieciešama vēlēšanās būt veselam un ticība tam, ka tas ir iespējams. Laiks, kurā dzīvojam, prasa īpašu gudrību un zināšanas. Latvijā ūdens ir daudz kvalitatīvāks un drošāks nekā citviet pasaulē”. 

 

Atpakaļ