Tikšanās ar uztura speciālisti Ingu Pūci

14.12.2017 - plkst.14.00

Lai informētu iedzīvotājus par uztura nozīmi fiziskās veselības saglabāšanā, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros 14. decembrī plkst. 14.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē aicinām uz tikšanos ar uztura speciālisti Ingu Pūci.

Inga Pūce ir ārste, pēc izglītības pediatre, kopš 1993. gada nodarbojas ar jautājumiem par uztura ietekmi uz organismu. Savulaik vadījusi Svara vērotāju kustību, tagad ir veselīga dzīvesveida kluba “Figūras Draugi” konsultante. Inga uzskata, ka mums katram uzturs ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kam diemžēl vai par laimi ir tieša saistība ar mūsu veselību un izskatu.

Pasākumā runāsim par uztura un dzīvesveida nozīmi cilvēka veselības veicināšanā, “slikto” un “labo” holesterīnu, fizisko aktivitāšu, dažādu treniņprogrammu un diētu ietekmi uz veselību un daudz ko citu. Inga Pūce būs priecīga atbildēt uz klausītāju interesējošiem jautājumiem. Pasākumā dzirdētais būs noderīgs visiem, kas interesējas par savu veselību un vēlas uzzināt ko jaunu tās saglabāšanā un uzlabošanā.

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ