“Tikšanās kopdarbā”. Pilsētas bibliotēkas un Biedrības Jēkabpils mantojums kopīgā projekta “Gunars Janovskis Jēkabpilī” prezentācija

14. oktobrī plkst. 17.00 Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Novadpētniecības lasītavā (Pasta ielā 39) aicinām uz pilsētas bibliotēkas un Biedrības Jēkabpils mantojums kopīgā projekta “Gunars Janovskis Jēkabpilī” prezentācijas pasākumu Tikšanās kopdarbā”.

2021. gadā tiek atzīmēta Latvijas trīsdesmitgade UNESCO. UNESCO Nedēļas ietvaros aicinām uz bibliotēkas un Biedrības Jēkabpils mantojums kopīgā projekta prezentāciju. 2021. gada sākumā Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsludināja NVO projektu konkursu. Biedrība Jēkabpils mantojums iesniedza savu projekta ideju “Gunara Janovska pastaiga Jēkabpilī”, lai popularizētu pilsētu, tas vēsturi un rakstnieka Gunara Janovska daiļradi, kam par iedvesmu kalpojusi Jēkabpils.

Projekta sadarbības partneris ir Jēkabpils pilsētas bibliotēka. Projekta sasniedzamais rezultāts – izveidots pastaigas maršruts ar stāstījumu un sadaļa bibliotēkas mājas lapā “Gunars Janovskis Jēkabpilī”.

#UNESCOLNK30

Atpakaļ