Koncertprogramma bērniem “Ukuleles koncerts. Uku un Leles dziesmas”

29.05.2022 - plkst.12.00 Krustpils kultūras centrs

29. maijā plkst. 12.oo Krustpils kultūras centra norisināsies koncertpgramma bērniem. UkUku un Lele ir gatavi savai pirmajai koncerttūrei, bet Dieziņam ir drusku bail. Diez kas varētu palīdzēt pārvarēt Dieziņa bailes? Protams, ka dziesmiņa! Šovasar muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji ir aicināti dziedāt un dejot kopā ar Uku, Leli un Dieziņu koncertos “Uku un Leles dziesmas”, kas no 15. maija vidus līdz 11. septembrim notiks Tukumā, Rīgā, Jēkabpilī, Rundālē, Jūrmalā un Cēsīs.

Koncertos Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele” — lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas zināma arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš un ģitārists Rihards Goba. 

Koncertprogrammas garums būs 50 minūtes, tā īpaši pielāgota bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai kļūtu par neaizmirstamu pieredzi tieši pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis.

Biļetes Biļešu Paraīzes kasēs un internetā

Atpakaļ