Uzņēmēj, piesakies Jēkabpils pilsētas svētku aktivitātei “Uzņēmumu dižošanās”

07.06 - 20.06
Ar prieku paziņojam, ka arī šogad Jēkabpils pilsētas svētku – VIENĀ RAKSTĀ SAVĪTIES ietvaros 6.jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00  stāvlaukumā pie Krustpils brīvdabas estrādes norisināsies  īpaša sadaļa “Uzņēmumu dižošanās”, kurā mēs vēlamies izcelt uzņēmumu daudzveidību un panākumus. Šī ir lieliska iespēja parādīt Jūsu uzņēmuma sasniegumus, iepazīstināt ar jauniem produktiem un pakalpojumiem, kā arī stiprināt saikni ar vietējo sabiedrību!
 
Aicinām Jūs piedalīties šajā pasākumā un izmantot iespēju:
*prezentēt savu uzņēmumu plašākai auditorijai- iepazīstināt pilsētas iedzīvotājus un viesus ar savu produkciju un / vai pakalpojumiem;
*veicināt zīmola atpazīstamību un uzticamību;
*iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus;
*tīkloties ar citiem vietējiem uzņēmējiem un kopienas locekļiem.
 
Jums tiek dota iespēja sevi parādīt, reklamēt, organizēt aktivitātes, iesaistīt publiku, bet nav atļauta produkcijas un / vai pakalpojumu tirdzniecība.
 
Mēs ticam, ka Jūsu dalība padarīs pilsētas svētkus vēl īpašākus un sniegs daudzveidīgas iespējas gan Jums, gan mūsu kopienai. Ceram uz Jūsu atsaucību un gaidām Jūs Jēkabpils pilsētas svētku aktivitātēs!
 
Ja Jūsu uzņēmums / organizācija ir ieinteresēta piedalīties – aicinām aizpildīt pieteikuma anketu – https://ej.uz/uzņēmumudižošanās2024 ! Pieteikšanās būs atvērta līdz 20.jūnijam (ieskaitot).
 
Pēc pieteikuma saņemšanas uz anketā norādīto e-pastu mēs nosūtīsim sīkāku informāciju.
 
Jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes projektu koordinatori, rakstot uz e-pastu liene.dabolina@jekabpils.lv vai zvanot – 25903869.
Atpakaļ