Valentīna dienas balle ar grupu “Galaktika”

17.02.2023 - plkst.22.00 Salas Tautas nams

17. februārī pl. 22.00 aicinām uz Valentīna dienas balli Salas Tautas namā. Par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Galaktika”.

“Galaktika” ir viena no populārākajām šlāgermūzikas grupām Latvijā, kas klausītājus uzrunā ar vienkāršību un sirsnību. Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis vairākās vispārizglītojošajās skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā.

Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā „Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori. Pēc deviņu nedēļu dziesmu kaujām Rēzeknes Zaļo pakalnu koris kļuva par šova “Koru kari 3” uzvarētājiem, iegūstot ne vien naudas balvu labdarības mērķim, bet arī iespēju piedalīties „Pasaules koru olimpiādē”, kurā tika gūti labi rezultāti – izcīnīta zelta medaļa. Viņš ir arī Latvijas Radio personība un Latvijas Televīzijā vada raidījumu “Latvijas Sirdsdziesma”.

Otrs grupas dalībnieks ir Vitolds Gorņevs, kurš vienlaikus ir gan grupas taustiņinstrumentālists, gan arī uzņēmies grupas menedžera funkcijas.

Biļetes iegādājamas Salas Tautas namā biļešu tirdzniecības laikos.
Biļešu cenas: līdz 9.02. 7,- EUR, līdz 16.02. 10,- EUR, bet pasākuma dienā 12,- EUR.

Galdiņu rezervācija līdz, zvanot pa tālr. 20233947 (darba dienās līdz plkst. 19.00). Rezervētās biļetes jāiegādājas līdz 16.02.

Aicinām izvēlēties ballei atbilstošu apģērbu!
Ieeja ballē no 18 gadu vecuma. Pie ieejas var būt nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, materiāli var tikt publicēti mājas lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos.

Atpakaļ