Valentīndienas akcija “Mīlestības loterija”

07.02 - 10.02 Zīlānu Tautas nams

No 7. līdz 10. februārim Valentīndienas akcija “Mīlestības loterija”.

Sarkanas rozes, šokolāde, hēlija baloni un citas dāvanas sirds formā ir Svētā Valentīna dienas redzamā puse, savukārt atmiņas par romantiskiem mirkļiem ir tās, kas liek sajust vienam pret otru ko īpašāku un vārdos neaprakstāmu.

Tuvojoties šiem Eiropā tik populārajiem svētkiem, Zīlānu tautas nams  izsludina  „Mīlestības loteriju”, kas norisināsies no 7. līdz 10. februārim. Ikviens pāris, vecumā no 18 līdz 100 gadiem, ir aicināts atcerēties savas dzīves skaistākos mirkļus, aiz kuriem sirds atkal iepukstas straujāk un atmiņās skan vārdi, ar kuriem viens otram atzināties jūtās. Atcerieties vārdus, apmeklējiet šo īpašo vietu, uztaisiet mirkļbildi, aprakstiet notikumu, parakstiet foto ar jūsu vārdiem, iniciāļem vai mīļvārdiņiem un atsūtiet uz e-pastu dace.braune@jekabpils.lv.

 Visi iesūtītie foto piedalīsies loterijā, un viens laimīgais pāris baudīs romantiksas vakariņas kafejnīcā „Ķēķis”.    Izloze notiks 11. februārī, lai laimējušais pāris jau 14. februārī varētu baudīt Mīlestības Svētkus! Foto kolāžu ar iesūtītajiem materiāliem publicēsim Zīlānu tautas nama  Facebook lapā. Lai rezultāti būtu korekti, izloze tiks nofilmēta.

Neskaidrību gadījumā zvanīt – 27875847  

Atpakaļ