Valentīndienas BALLĪTE – grupa “Jauda”

10.02.2017 - plkst.22.00

10. februārī plkst. 22.00 Jēkabpils Tautas namā notiks Valentīndienai veltīta ballīte. Spēlēs grupa “Jauda” un DJ Kaspars Siliņš.

Svētā Valentīna dienas svinēšanas tradīcijas veidojušās, balstoties uz dažādām leģendām un ticējumiem. Katrā valstī tās, protams, arī atšķiras. Tāpat kā katrā ģimenē šīs dienas svinēšana tiek uztverta un svinēta citādi, laika gaitā izveidojot savas vērtības. Iespējams, ka iemīļotākā nodarbe ir sūtīt anonīmus mīlas sūtījumus. Taču tikpat labi šajā dienā neiztikt bez romantiskas noskaņas radīšanas, mīļiem vārdiem, ziediem, dāvaniņām, kam piemīt sirds forma, apsveikuma kartiņām un ballītēm! Patiesībā Valentīndiena ir vēl viens iemesls skaistai dzīves svinēšanai – iepriecināt sevi un citus, pārsteigt, meklēt un radīt.

Neilgi pirms Svētā Valentīna dienas aicinām Jūs sajust mīlestības, sārto toņu, romantiskāko noskaņu vilni un ballēties grupas “Jauda” un DJ Kaspara Siliņa atskaņotajos mūzikas ritmos dažādām gaumēm. Būs arī iespēja piedalīties loterijā, nofotografēties fotostūrītī. Gaidīts ir ikviens!

Galdiņu rezervēšana un biļešu iepriekšpārdošana Jēkabpils Tautas nama kasē (tālrunis kasē: 65231475)

Biļetes iepriekšpārdošanā Jēkabpils Tautas nama kasē.

Biļetes cena 5 €

 

Atpakaļ