Valentīndienas pasākumi Jēkabpilī un Jēkabpils novadā

01.02 - 17.02

KINO PLACIS VALENTĪNDIENAS NEDĒĻĀ

Ar jautru romantisko komēdiju Valentīndienas nedēļā savu darbību atsāk Kino Mītne. Jēkabpilī, Mežrūpnieku ielā 2, Lielajā zālē no 15. līdz 18. februārim, ik vakaru plkst. 18.00, aicinām uz filmas “Saki Jā!” seansiem. Tālis, atgriezies no veiksmīga ārzemju biznesa brauciena, ir gatavs kāzām ar savu dzīves mīlestību Zani. Draugi jau sākuši organizēt greznākās kāzas, un viss liekas tik optimistiski, ja vien nebūtu noticis pirmskāzu strīds starp jauniešiem.
Mūsdienīgs attiecību, draudzības un mīlas stāsts, kurā lomu nospēlē arī nauda. Režisors: Māris Martinsons.

SKATUVE MĪLESTĪBAI

No 11. līdz 14. februārim Kena parka estrāde pārtaps par “Skatuvi mīlestībai”.

Dodoties nedēļas nogales pastaigā, paviesojies Kena parkā, kur estrādē būs iekārtota “Skatuve mīlestībai”. Savukārt mīlestības svētkos – Valentīna dienas pievakarē, īpaši mīlestībai iekārtotajā skatuvē darbosies fotogrāfs Kaspars Siliņš, kas atnācējiem  dāvinās mini fotosesiju, iemūžinot skaistas bildes atmiņām.

Informējam, ka fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitētes nolūkos.

 SANTAS KASPARSONES KONCERTS VALENTĪNDIENĀ “MĪLĒTAI BŪT”

  1. februārī plkst.18.00 Krustpils kultūras centrāMīlētāju dienas vakarā muzicēs Santa Kasparsone koncertprogrammā “Mīlētai būt”.

Tas būs stāsts par mīlestību mūzikā. Mīlestību, kas elpot liek straujāk, kas silda, sāpina, dziedina, veldzē, liek dzīvot un ceļ spārnos.  Santas Kasparsones mīlestības stāsts skan dziesmās, kuru autore ir viņa pati, kā arī citu autoru darbos, kuros ir dzirdams viņas mīlestībai līdzīgais pulss. Pie klavierēm Santas personīgais maestro – Kaspars Kasparsons. 

Aicinām skaisti pavadīt Mīlestības svētkus un gaidām ciemos! 

Biļetes cena 5 €. Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā un Krustpils KC kasē.

Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs  koncertā “12 stāsti ziemas vakaram”

  1. februārī Salas Tautās namā notiks Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncerts “12 stāsti ziemas vakaram”. Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets koncertprogrammā “12 stāsti ziemas vakaram” izdziedās gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas.

“12 stāsti ziemas vakaram” ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir divpadsmit muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5,- EUR, pasākuma dienā 7,- EUR. Biļetes iespējams iegādāties Salas kultūras nama administrācijā (3.stāvs). Pasākums paredzēts, ievērojot droša pasākuma principus.

Pasākumā apmeklētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta ieejas biļete.

Piedalies mīlestības loterijā

Sarkanas rozes, šokolāde, hēlija baloni un citas dāvanas sirds formā ir Svētā Valentīna dienas redzamā puse, savukārt atmiņas par romantiskiem mirkļiem ir tās, kas liek sajust vienam pret otru ko īpašāku un vārdos neaprakstāmu. Tuvojoties šiem Eiropā tik populārajiem svētkiem, Zīlānu Tautas nams  izsludina  „Mīlestības loteriju”, kas norisināsies no 7. līdz 10. februārim.

Ikviens pāris, vecumā no 18 līdz 100 gadiem, ir aicināts atcerēties savas dzīves skaistākos mirkļus, aiz kuriem sirds atkal iepukstas straujāk un atmiņās skan vārdi, ar kuriem viens otram atzināties jūtās. Atcerieties vārdus, apmeklējiet šo īpašo vietu, uzņemiet foto, aprakstiet notikumu, parakstiet foto ar jūsu vārdiem, iniciāļiem vai mīļvārdiņiem un atsūtiet uz e-pastu dace.braune@jekabpils.lv.

 Visi iesūtītie foto piedalīsies loterijā, un viens laimīgais pāris baudīs romantiskas vakariņas kafejnīcā „Ķēķis”.    Izloze notiks 11. februārī, lai laimējušais pāris jau 14. februārī varētu baudīt Mīlestības Svētkus! Foto kolāžu ar iesūtītajiem materiāliem publicēsim Zīlānu tautas nama  Facebook lapā. Neskaidrību gadījumā zvanīt – 27875847. 

 

Stand- Up komēdija „Latviešu komiķis”

  1. februārī plkst. 19.00 Stand- up komiķis Maksims Trivaškevičs Zasas Tautas nama apmeklētājus iepriecinās ar soloprogrammu, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus jaunākos jokus, kā arī jokus par mīlestību.

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju un oriģinālu humora pasniegšanas veidu, kura dēļ skatītāji nereti smejas līdz asarām, bet viņa iepriekšējā izrāde „Humors pa latviski” nodrošināja kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna vairāk nekā desmit tūkstošiem skatītāju.

Darba laikā Maksims vada humoršoviņu „Stīvais Nemelo”. Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā” un „Gandrīz ideālās vakariņās”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un ar regulārām uzstāšanās reizēm priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, Maksims beidzot viesosies Zasā. Biļetes Zasas Tautas namā. Biļetes cena 5€. Pasākuma apmeklētājiem jāuzrāda derīgs Covid – 19 sertifikāts.

Atpakaļ