Valsts svētku ieskaņas balle ar grupu “Ginc un Es”

03.05.2023 - plkst.22.00 Salas Tautas nams

Salas Tautas namā tieši pirms Latvijas svētkiem, 3. maijā, plkst. 22.00 aicinām uz Valsts svētku ieskaņas balli ar grupu “Ginc un Es”.

Grupas “Ginc un Es” radošā darbība aizsākusies Latgalē, Balvu rajona Bērzpilī, bet mūziķi aktīvi koncertē pa Latviju un arī ārpus tās, un savu atpazīstamību iemantojusi daudzu gadu garumā, priecējot klausītājus gan koncertos, gan ballēs. Mūziķi ir piedalījušies dažādos mūzikas festivālos Latvijā – “Osvalds”, “Muzykys Skrytuļs”, “Mazā ziņģe Rubeņos”. Vairāku gadu garumā grupa piedalījusies un ieguvusi godalgotas vietas tautā iemīļotajā “Latvijas šlāgeraptaujā”. Nereti grupas dziesmas dzirdamas arī  “Latvijas Radio 2”, “Latgales Radio” un citās radiostacijās.

Biļetes iegādājamas Salas Tautas namā biļešu tirdzniecības laikos.

Biļešu cenas: līdz 27.04. 7,- EUR, 2.05. un pasākuma dienā 10,- EUR (arī, ja rezervētas iepriekš). Galdiņu rezervācija līdz 27.04., zvanot pa tālr. 20233947 (darba dienās līdz plkst. 19.00).

Aicinām izvēlēties ballei atbilstošu apģērbu! Ieeja ballē no 18 gadu vecuma. Pie ieejas var būt nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, materiāli var tikt publicēti mājas lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos.

Atpakaļ