Vasaras noslēgums Krustpils saliņā – pikniks ar teātri un zaļumballe

27.08.2022 Krustpils saliņa

27.augustā aicinām uz vasaras sezonas noslēguma pasākumu Krustpils saliņā. Rudens jau jūtams dzestrajos augusta rītos, tāpēc aicinām pavadīt vasaras pēdējās dienas brīvā dabā un apmeklēt sezonas noslēguma pasākumu Krustpils saliņā!

Plkst. 19.00 sāksies jestrs brīvdabas pikniks ar Danskovītes lugas “Ontans i Anne” izrādi “Ontans i plāšnīki (ekstrasensi)” Baltinavas dramatiskā kolektīva “Palādas” izpildījumā. Pie Annas un Antona uz divām nedēļām ierodas Annas dēla ģimenes draugi – laulāts pāris no Rīgas. Antons jūt, ka mājās notiek dīvainas lietas. Atklājas, ka atbraukusī kundze ir zīlniece un ekstrasense. Kā izvērtīsies notikumi, uzzināsi lugā. Izrādes garums 2 h.

Plkst. 22.00 vasaras noslēguma zaļumballe ar grupu “Netīšām Blice”. Balle līdz plkst. 2.00 ( 28.08.).

Pasākums norisināsies Krustpils saliņas zaļajā zonā, tādēļ aicinām izrādi izbaudīt piknika atmosfērā, uz to ierodoties ar savu sedziņu vai krēslu un uzkodām, ja ir tāda vēlme.

Ieejas biļetes cena 3 €. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties KKC kasē vai JTN kasē ( Brīvības iela 45) un norises vietā pirms pasākuma. Biļete derīga gan uz teātra izrādi, gan zaļumballi.

Atpakaļ