Vasaras saulgriežu IELĪGOŠANA uz Daugavas – folka apvienība “Jauno Jāņu Orķestris”

21.06.2018 - plkst.20.00 Kena parks

21. jūnijā plkst. 20.00 notikspar tradīciju kļuvusī vasaras saulgriežu ielīgošana. Laika apstākļu dēļ pasākums notiks Kena parkā! Šogad apmeklētājus priecēs folka apvienības “Jauno Jāņu Orķestris” (JJO) saulgriežu koncertprogramma. Aicinām ņemt līdzi pledu un siltu tēju.

Jauno Jāņu Orķestris (JJO) ir sešu mūziķu projekts, izaudzis no leģendārās latviešu rokgrupas “Dzelzs Vilks” vairāku gadu veiksmīgiem eksperimentiem, radot dziesmas ar latviešu dainu tekstiem, radot jaunu oriģinālmūziku – svaigu popa, roka, tautas un elektroniskās mūzikas savienojumu. Meklējumi vainagojušies ar Latvijas Mūzikas ierakstu “Gada balvu” par albumu “Uijā Uijā nikni Vilki”, kā arī ar nominācijām par albumiem “Kur Vakara Zvaigzne lec” un par ierakstu “Kālabad”.

JJO uzstājies uz lielākajām skatuvēm lielākajos pašmāju mūzikas festivālos: “LMT Summer Sound”, “Positivus”, “Laba Daba”, kā arī Lietuvā, festivālā “Menuo Joudaragis”. JJO snieguši ievērojamu skaitu koncertu Latvijā, uzstājušies “Eirodziesma” 2014. gada Latvijas atlases tiešraidē kā viesi, kā arī muzicējuši LNT ceremonijā “Gods Kalpot Latvijai”.

JJO albumā Ieviņa (2018) iekļautas 12 dziesmas, balstītas latviešu tautasdziesmu četrrindēs, to unikālajā pantmērā un raksturā. Tie ir daudzveidīgi stāsti par cilvēku attiecību nereti mulsinošajām gaitām – pilni mīlas un kaislību, skumju un prieka. Motīvi, kas šķiet seni un vispārzināmi, tomēr, ikreiz tos izdzīvojot, atdzimst no jauna.

Tradicionāli un moderni instrumenti, īpaši stīgas, elektroniskas skaņas un dažādu balsu nokrāsas ir mūsu ceļš, kā savienot tradīciju un radošu brīvību.

JJO sastāvā pašlaik muzicē: Juris Kaukulis (ģitāras, mandolīna, bandžo, bazuki, ukulele, balss) un Valērijs Cīrulis (ģitāras, mandolīna, balss), kā arī Kaspars Tobis (taustiņi, elektronika, sitaminstrumenti, balss), Kārlis Alviķis (basģitāra, bazuki, kontrabass, balss), Artis Orubs (sitaminstrumenti), Ieva Strode (vijole, balss). 

Pasākums bez ieejas maksas

Atpakaļ