Vasaras saulgriežu IELĪGOŠANA Daugavas krastā – grupa “Rūnas”

21.06.2017 - plkst.20.00

Vasaras saulgriežu ielīgošana Daugavas krastā ar grupu “Rūnas” notiks 21. jūnijā plkst. 20.00. 

Muzikālā apvienība “Rūnas” savu darbību uzsāka 2016. gada janvārī Rēzeknē, un jau 13. martā notika pirmais koncerts Lūznavas muižā. Gada laikā “Rūnas” koncertējušas Valkā, Rīgā, Rēzeknē, Lūznavā un Maltā, kā arī tika izvirzītas Latgaliešu gada balvai “Boņuks” nominācijā “Gada spožākā muzikālā debija”. Grupas muzikālās intereses galvenokārt balstītas uz latviešu un latgaļu tautas bagāto daiļradi – tautasdziesmām un dainām.

Izvēloties nosaukumu – “Rūnas” –, apvienības dalībnieki ir domājuši par vispārcilvēciskām vērtībām, zināšanām un jēdzieniem, kas ir iekodētas tautasdziesmās, par to slēpto spēku un jēgu. Ar mūsdienīgiem muzikāliem motīviem un dziesmu apdarēm “Rūnas” nes klausītājiem savus dvēseliskos pārdzīvojumus, kas radušies iedziļinoties tautas dainu un dziesmu pūrā.

21. jūnijā Jāņu ielīgošanas koncertā Daugavas krastā, vasaras saulgriežu dienā, “Rūnas” atskaņos jauno “Līgo” programmu. Klausītāji dzirdēs gan pazīstamu dziesmu apdares, gan arī retāk dzirdētas melodijas, iedziļināsimies Jāņu nakts mistērijās, dziedāsim kopā un smelsim spēku no gada enerģētiskākā laika – vasaras saulgriežiem!

Pasākums bez ieejas maksas

Atpakaļ