Vasaras saulgriežu koncerts ar grupu TAUTUMEITAS

20.06.2024 - plkst.19.00 Krustpils saliņa
20. jūnijā plkst. 20.00 Jēkabpils novada Kultūras pārvalde aicina uz vasaras saulgriežu koncertu ar grupu “Tautumeitas” Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē!
 
Grupa “Tautumeitas” ir etno-pop mūzikas grupa, kas savā mūzikā izmanto latviešu tautasdziesmu melodijas un tekstus, veido spēcīgas harmonijas un sakausē tās ar mūsdienīgiem bītiem un skaņām, veidojot maģisku un spēcīgu jaunu latvisko skanējumu. Grupa ir arī radoša ar savu vizuālo tēlu – viņu tērpi un kroņi atspoguļo to, cik tuvs patiesībā ir “tradicionālais” un “futūristiskais”. Viņu izskats ir kosmisks, tomēr reizē arī autentisks, spēcīgs un sievišķīgs.
Skatītājus koncertā priecēs arī Jēkabpils Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Delve” un Krustpils kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “Delveri”. “Tautumeitu” dzīvajā izpildījumā kolektīvi izdejos tieši grupas mūzikai radītās horeogrāfijas.
 
Pasākums notiks gleznainā vietā pie Daugavas – Krustpils saliņā. Aicinām uz pasākumu ierasties laikus un izbaudīt Daugavas ieskauto pilsētas panorāmu, kā arī smelties iedvesmu vasaras saulgriežu tradīcijām raksturīgās aktivitātēs.
 
Pievērs uzmanību:
Ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 19.00;
Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienu un dzērienus. Pasākuma laikā būs iespējams iegādāties ēdienu un dzērienus;
Pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla pudeles. Drīkst ienest tukšas plastmasas un metāla pudeles, kas paredzētas dzeramā ūdens uzpildīšanai;
Ieeja pasākumā ar lolojumdzīvniekiem ir atļauta tikai pavadā un ar uzpurni (suņiem).
 
Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātes nolūkiem sociālo tīklo profilos un citos publicitātes materiālos.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139238

Līdz 14.06. – 10,- EUR 

No 15.06. 15,- EUR 

Atpakaļ