Vecgada koncerts “Lai dzirkstī”

26.12.2021 - plkst.16.00

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, plkst. 16.00 Krustpils kultūras namā aicinām uz Vecgada koncertu “Lai dzirkstī”. Šis laiks ir bijis dažādiem pārbaudījumiem pilns, bet Ziemassvētki vienmēr liek atcerēties mūsu svarīgākās vērtības – sirdssiltumu, ģimeni un kopā būšanu. Lai svētku laiku padarītu vēl brīnumaināku, aicinām ģimenes pavadīt otros Ziemassvētkus, kopā ar senioriem apmeklējot koncertu Jēkabpilī. Apmeklētājiem no 60 gadu vecuma bezmaksas ielūgumbiļetes uz šo koncertu Jēkabpils novada pašvaldība dāvina kopā ar labas veselības vēlējumiem.

Klausītājus koncertā ar skaistākajām ārijām un populārākajiem duetiem no iemīļotām operām un operetēm priecēs burvīgā soprāna īpašniece Laima Krīgere (Austrija) un skanīgais baritons Nauris Indzeris. Laima Krīgere, ceļā no Rīgas uz Austriju veiks muzikālu apstāšanos Jēkabpilī, lai piepildītu ikkatra klausītāja sirdi ar siltumu, gaismu un mūziku. Pasaules un latviešu komponistu skaņdarbus izpildīs pianiste Helēna Laukmane un arfiste Jekaterina Suvorova.

Biļetes Krustpils kultūras nama kasē

Biļetes cena 3 €, apmeklētājiem no 60 gadu vecuma – ieeja bezmaksas, izņemot bezmaksas ielūgumbiļetes Krustpils kultūras nama kasē

Pasākuma apmeklētājiem pirms pasākuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta biļete.

Atpakaļ