Veltījums mediķiem – koncertprogramma “Teic, kur zeme skaistākā”

18.11.2021 - plkst.18.00

Tavs smaids ir miljonu vērts
Ne visi to atļauties spētu
Jo tajā mīt cerību spēks
Un tūkstošiem dzīstošu rētu.

It viss, kam tu pieskaries, to
Tu dievišķā brīnumā zelti
Tavs smaids ir miljona vērts
Bet man tu to dāvā par velti.
/G.Račs/

18. novembrī Jēkabpils novadā strādājošie mediķi tiek aicināti uz īpašu viņiem veltītu svētku koncertprogrammu “Teic, kur zeme skaistākā” Krustpils kultūras namā.

Šis būs viens no lielajiem PALDIES mūsu mediķiem par ieguldīto darbu, nesavtīgajām rūpēm, sniegto palīdzību un siltajiem smaidiem, neskatoties uz šī brīža smago situāciju valstī.

Par personalizēto ielūgumu saņemšanu lūdzam interesēties pie Jēkabpils reģionālas slimnīcas galvenās māsas vai Krustpils kultūras nama pasākumu organizatores (tālr. 26149403). Vietu skaits ierobežots.


Koncertprogramma būs stāsts par mūsu cilvēkiem, par mūsu tautu, par ikvienu, kurš ir piederīgs šai valstij. Atmodas laika dziesmas ir kļuvušas par valodu jūtām, kuras gadiem apspiestas lauzās uz āru un kurās visi viens otru saprata vislabāk. Mūzika kļuva par tautas spēkavotu. Tās ir dziesmas, kur līdzās notīm un vārdiem, ir ierakstītas mūsu neapvaldāmās prieka asaras, stindzinoši gaidpilnais klusums, atvadu smeldzošās sāpes un vairāk par visu prātā neaptverams, bet sirdī absolūts atbalsts, kas lika iegrimt laipnībā, mīlestībā un cieņā vienam pret otru.

Patriotiskas un populāras latviešu komponistu – Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Jāņa Lūsēna un Jāņa Strazda – dziesmas savītas ar izcilāko latviešu dzejnieku – Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Leona Brieža – dzeju, izdziedās un izspēlēs Ieva Sutugova, Andris Ābelīte, Guntars Grasbergs un Jura Kristona instrumentālā grupa.

Atpakaļ