Vēršam uzmanību – mainīti pasākumu norises laiki filmai “Homo Novus” un koncertam “Meža dziesmas”!

01.10 - 14.10

Nākošnedēļ Jēkabpils Tautas namā norisināsies gan Kamermūzikas dienu koncerts, gan tiks demonstrēta filma “Homo novus”. Vēršam uzmanību, ka neparedzētu apstākļu dēļ, diviem notikumiem mainīti norises datumi!

10. oktobrī plkst. 19.00 aicinām ģimenes ar bērniem uz koncertu “Meža dziesmas”, kuras izpildīs “Baltā vilka trio”. Šim pasākumam norises datums no 11. oktobra mainīts uz 10. oktobri!

Kamermūzikas dienās šogad esam īpaši padomājuši par mazākajiem mūzikas cienītājiem. “Meža dziesmas” ir programma, kurā bērni un viņu vecāki tiek iesaistīti jau no ienākšanas koncertzālē vēl pirms koncerta sākuma – pie ieejas bērniem uz rokas tiek uzspiests “Baltā vilka trio” zīmogs, apliecinot bērnu simbolisku piederību “Baltā vilka brālībai”, koncerta afišas ir zīmējumi, kurus bērni aicināti izkrāsot koncerta norises gaitā, fiksējot noskaņu, kādu viņi iztēlē saredz konkrētā priekšnesuma laikā. Mūziķi iesaista klausītājus Jāņa Baltvilka radītu mīklu minēšanā (mīklu mūzikas autors arī ir Edgars Raginskis), kā arī vairākas dziesmas dzied kopā ar publiku.

Jēkabpilī no 9. oktobra līdz 12. oktobrim būs iespēja noskatīties vienu no programmas “Latvijas filmas Latvijas Simtgadei” spēlfilmām – režisores Annas Vidulejas filmu “Homo Novus”. Pēc Anšlava Eglīša “Homo Novus” motīviem veidota romantiska intrigu un pārpratumu komēdija, kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē.

Filmas seansi Jēkabpils Tautas nama Kino Mītnē: 9. un 12. oktobrī plkst. 18.00, 11. oktobrī plkst. 15.00 un plkst. 18.00. Iepriekš paredzētais seanss 10. datumā pārcelts uz 11. oktobri!

Iepriekš iegādātās biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē var apmainīt vai atgriezt par biļeti samaksāto naudu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atpakaļ