Viesītē viesosies Latvijas Nacionālais teātris ar viesizrādi “Slaktiņa dievs”

18.10 - 27.10

27. oktobrī plkst. 19.00 Viesītes Kultūras centrā “Sēlija” notiks Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde “Slaktiņa dievs”. Jasmīnas Rezā ģimenes konfliktkomēdija vienā daļā.

 Kādas situētas ģimenes 11 gadus vecā atvase skolā sadevusi pa seju otras tikpat situētas ģimenes 11 gadus vecajam puikam. Taisnības meklējumos abi pāri apmaldas pārliecībā, kā audzināt bērnus, kas ir ģimene un kāda ir pati pasaules kārtība. Šis stāsts būs par vecākiem, par to cik ļoti visi gribam būt civilizēti, un, protams, mums katram vienmēr būs sava taisnība.
Tātad karš ir neizbēgams. It kā vienkāršā, pat banālā situācijā izrāde risina globālas mūsdienu sociālās un kultūras problēmas. Lai gan skata punkts ir ass un varbūt pat nežēlīgs, izrādē tas izteikts vieglā, asprātīgā spēles formā komēdijas žanrā.

Biļetes iespējams nopirkt “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – Biļetes uz SLAKTIŅA DIEVS. Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde Viesīte, Smilšu iela 2 2022. gada 27. oktobris, ceturtdiena, 19:00 Viesītes Kultūras centrs “Sēlija” (bilesuparadize.lv)

Lomās:
Inga Misāne-Grasberga,
 Evija Krūze, 
Jānis Āmanis, 
Ainārs Ančevskis

Mākslinieciskā grupa:
Režisore Daiga Kažociņa
Scenogrāfs Ivars Veinbergs
Kostīmu māksliniece Daiga Kažociņa
Gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš
Tulkotāja Inguna Beķere
Muzikālais noformējums Normunds Zālamans

Atpakaļ