Viesītes Kultūras centra “Sēlija” amatierteātra izrāde E Hafere “Gadsimta lapsu medības”

11.07.2024 - plkst.19.00 Salas Tautas nams
11. jūlijā plkst. 19.00 Salas Tautas namā uz otro Vasaras teātra vakaru aicina Viesītes Kultūras centra “Sēlija” amatierteātris “Vēris” (režisore Aija Rancova) ar izrādi “Gadsimta lapsu medības”.
 
Viesītes Kultūras centra “Sēlija” amatierteātris “Vēris” darbojās jau vairāk nekā 30 gadu. Kāpēc tieši šāds kolektīva nosaukums? Vēris ir jauktu koku mežs, kurā dominē egle un parastais bērzs. Kolektīva dalībnieki arī ir dažādi – gan vecuma, gan izskata, gan rakstura, gan arī ieņemamo amatu ziņā -, bet kopā visi ir kā viens vesels. “Vēris” dalībnieki ir tie, kuriem patīk teātris, kuriem nesagādā grūtības iejusties lugas varoņu lomās, kuriem ir nepieciešama kopā būšana, kuriem ir vajadzīgi skatītāju aplausi un atzinība.
 
Dzīve laukos nereti sagādā dažādas likstas, īpaši, ja esi vientuļa sieviete cienījamā vecumā. Taču maigā dzimuma spītība un radoša pieeja spēj atrisināt daudzas ķibeles. It sevišķi, ja tuvumā ir izpalīdzīgas kaimiņienes un galants kaimiņš.
 
Kādā Latvijas pagasta malā dzīvo Monika, viņas kaimiņienes un Valdis. Kā arī lapsu ģimene, kam ļoti iegaršojušies mājputni. Sievietēm nākas likt lietā visu savu izdomu, lai nosargātu vistiņas. Lapsu medību laikā atklājas kaimiņu savstarpējās attiecības un kāds slepens mīlasstāsts.
 
Biļetes cena 2 €.
Atpakaļ