Viesītes pilsētas svētki “Spēku Sēlijā smelt!”

06.08.2022 Viesīte

Kā katru gadu, arī šogad augusta pirmās nedēļas sestdienā – 6. augustā – Viesītē valdīs svētku noskaņa, jo atkal klāt Viesītes pilsētas svētki!

Par godu mūsu pilsētiņas 94. dzimšanas dienai jau no paša rīta iedzīvotājus modinās un svētkus ieskandinās Viesītes pūtēju orķestris, bet no plkst. 9.00 dzīva rosība valdīs Viesītes “Zaļā tirgus” teritorijā, kur amatnieki un mājražotāji būs sarūpējuši savus darinājumus un gardumus svētku tirdziņā “Radi, dari, rādi!”.

Viesītes muzeja “Sēlija” mazā Bānīša parks pārtaps par bērnu pasaku valstību. No plkst. 11.00 kopā ar “Pasaku nama” tēliem bērni ar saviem vecākiem un vecvecākiem varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, apmeklēt piepūšamās atrakcijas un darboties dažādās citās aktivitātēs.

Plkst. 15.00 kultūras centra “Sēlija” Koncertzālē svētku apmeklētājiem būs iespēja atpūsties un labi pavadīt laiku, baudot skeču šovu “Atļausiet jūs pakutināt” (rež. A. Ekštets).

Plkst. 18.00 pulcēsimies laukumā pie kultūras centra “Sēlija” uz svētku lielkoncertu. Tā ieskaņā pilsētai dzimšanas dienā muzikālus sveicienus sūtīs Viesītes jauno mūziķu grupa “AKSEN” un “Augšzemes” dejotāji. Koncerta turpinājumā skatītājus priecēs Dita Lūriņa, Gundars Grasbergs, Artis Robežnieks, Emīlija Pavlovska, Dainis Skutelis, uzstāsies arī leģendārā Rock’n’Roll grupa “Keksi” un “Otra puse”.

Svētku ballē priecēs grupa“No Pusvārda” un Dainis Skutelis.

Viesītes kultūras centra “Sēlija”
vadītāja Raisa Vasiļjeva

Atpakaļ