PĀRCELTS / Vinila ballīte “Iegriez skaņuplati!”

28.08.2020 - plkst.20.00 Jēkabpils Tautas nams, Kino mītne

Pasākums pārcelts uz 28.08.2020. plkst. 20.00

Iegādātās biļetes ir derīgas!

Jēkabpils Tautas namā aicinām uz nebijušu pasākumu – vinila ballīti “Iegriez skaņuplati!”. Ieskandināsim pavasara pirmo dienu ar iecienītāko pašmāju un ārzemju 70., 80. un 90. gadu labāko mūziku!

Ballītes laikā apmeklētājiem būs iespēja pašiem izvēlēties mūziku – tiks piedāvāts plašs klāsts dažādu mūzikas žanru skaņuplašu. Ja mājās ir saglabājusies kāda īpaša pagājušā gadsimta beigu mūzikas skaņuplate, aicinām to ņemt līdzi – vakara gaitā to būs iespējams atskaņot.

Lai ballīte izdotos un varētu izbaudīt atmosfēru, aicinām apģērbā pieturēties pie kāda no 70., 80. vai 90. gados aktuāla stila, kā arī neaizmirst parūpēties par cienastu. Ballītes apmeklētājiem ir iespēja iepriekš rezervēt galdiņu, kuru aicinām atbilstoši noformēt. Vakara atraktīvākajiem un stilu ieturējušajiem apmeklētājiem paredzētas nelielas pārsteiguma balvas.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Jēkabpils Tautas nama kasē, tālr. 65231475. Rezervētās biļetes lūgums izpirkt līdz 13. martam. 14. martā neizpirkto biļešu rezervācijas anulējas un jaunas rezervācijas vairs nebūs iespējams veikt!

Biļetes cena 3 €.

Atpakaļ