YAMAHA mūzikas skolai – 10. Jēkabpils filiāles audzēkņu koncerts

12.04.2019 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams
  1. aprīlī plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā svinēsim Jēkabpils YAMAHA mūzikas skolas desmitgadi.

Pavasarīgajā aprīļa piektdienā mazie gudrinieki no Jēkabpils mūzikas klases, viņu vecāki un skolotāja Ligindra Veide gaidīs jūs uz jubilejas svinēšanas koncertu. Aicināts arī ikviens bijušais audzēknis.

YAMAHA mūzikas skolas princips – mācīties ar prieku! Katra mācību stunda bērniem ir kā muzikāls piedzīvojums. Tā ir kopīga dziedāšana, dzejoļu skaitīšana, runāt prasmes attīstīšana, skaņu pasaules iepazīšana, pasaules atklāšana caur savu pieredzi arī dejošana un pirkstu spēles. Audzēkņi mācās notis – gan tās rakstīt, gan dziedāt un spēlēt. YAMAHA mūzikas skolu pamatā ir unikāla metodika, kas nodrošina muzikālo attīstību visas dzīves garumā, sākot no 4 mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Programmu galvenais mērķis – muzicēt ar prieku jebkurā vecumā.

Salīdzinoši īsā laikā YAMAHA Mūzikas Izglītības sistēma ir kļuvusi populāra visā pasaulē. Latvijā pirmās YAMAHA mūzikas skolas klases atvērtas 2008. gadā – Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Šobrīd Latvijā veidojas un paplašinās arvien jaunas YAMAHA mūzikas klases Rīgā, Jūrmalā, Jaunmārupē, Ādažos, Tukumā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Saldū, Gulbenē, Siguldā, Babītē, Balvos, Carnikavā, Cēsīs, Ogrē, Salaspilī, Valmierā, Liepājā.

Pasākums bez ieejas maksas.

Atpakaļ