Zasas muižas parka leģendu naktis “Pusnakts tējnīcā”

25.08 - 26.08 - plkst.21.00 Zasas muižas parks

Zasas muižas parka leģendu naktis 

“Pusnakts tējnīcā” 25., 26.augustā.

25. un 26. augustā no plkst. 21.00 līdz 01.00 zvaigznes mazliet nolaidīsies uz zemes un apspīdēs Zasas muižas parka romantiskās taciņas, tiltiņus un Dzirnupītes ūdens klajumu, izgaismos senatnīgo koku sudrabainās lapas, bet visspožāk aizķersies Cukurkalniņā, lai uz divām naktīm uzmirdzētu “Pusnakts tējnīcā”. 

Nu jau trešo gadu pēc kārtas divās augusta naktīs Zasas muižas parks kļūst gaismas, sapņainu melodiju un rāmas kņadas pieliets. Šogad tuvus un tālus viesus, kā ierasts, gaidīs amatnieku un mājražotāju nakts tirdziņš, gaismas objekti un skanošas leģendas. Noskaņas mūziku radīs Gints Smukais – 25.augustā un NormisMusic – 26.augustā.

Parka teritorijā pretī Sūnu dīķim Latvijas – Lietuvas mākslinieku gaismas objektu izstāde “Saldā dzīve” (organizē amatniecības centrs “Rūme”). 

Zasas muižas parks sākts veidot jau 18.gs. kā samazināta Gatčinas parka kopija, ainaviski bagāts – tam cauri plūst Dzirnupīte, kuras krastos joprojām saglabājušās skatāmas liecības par muižas ansambļa apbūvi, bet, kas skatienam zudis, – dzīvs palicis no paaudzes paaudzē pārmantotos nostāstos.

Nakts tirgum dalībnieku pieteikšanās līdz 14.augustam uz e-pastu: selijas.kt@jekabpils.lv

Tiekamies augusta pēdējā nedēļas nogalē!

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un/vai filmēšana publicitātes nolūkos.

Atpakaļ