Zemgales kultūras programma 2016 uzsākusi pieteikumu pieņemšanu

04.03.2016

Zemgales plānošanas reģiona administrācija 2016. gada 1. martā uzsākusi jaunu kultūras projektu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā 2016.

Programmas mērķi, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību, veicināt kultūras daudzveidības (zemgaļu, sēļu u.c.) saglabāšanu vienota Zemgales tēla veidošanā, sekmēt mākslas jaunrades un pētniecības procesus kultūras jomā. Bez tam šogad konkursam varēs iesniegt arī projektus, kuru īstenošana saistīta ar Latvijas simtgadei veltītām kultūras aktivitātēm Zemgalē. Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 30.martam, sīkāka informācija par nosacījumiem, konkursa nolikums atrodams ZPR mājas lapā zemgale.lv: http://www.zemgale.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2604:zemgal-sksies-kultras-projektu-jaunu-pieteikumu-pieemana&catid=87:benefits&Itemid=64

Viens no informatīvajiem semināriem par projektu pieteikumu sagatavošanu notiks Jēkabpilī 10. martā pulksten 12.00-13.30 Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpils, Mazajā zālē. Semināra dalībnieku iepriekšēja pieteikšanās e-pastā: Ilva.Kalnaja@zpr.gov.lv līdz 9. martam, norādot semināra norises vietu – Jēkabpili, kā arī savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un pārstāvēto institūciju.

Ilva Kalnāja

Zemgales plānošanas reģiona

Kultūras attīstības speciāliste

t.28814226

Atpakaļ