Ziemassvētku balle senioriem – kapela “Kreicburgas ziķeri”

20.12.2018 - plkst.14.00

Lai Jēkabpils senioriem dotu iespēju uzlabot savu fizisko un emocionālo labsajūtu, 2018. gada nogalē Jēkabpils Tautas namā, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros, tika uzsākts bezmaksas deju nodarbību cikls, kas piemērots vecāka gada gājuma vīriešiem un sievietēm – “Ar deju uz veselību”. Deju ciklā notika 9 deju nodarbības, to vadītāja – Vika Vanaga.

Deju cikls “Ar deju uz veselību” noslēgsies decembra vidū. 20. decembrī plkst. 14.00 Krustpils kultūras namā norisināsies šī deju cikla noslēguma senioru deju vakars Ziemassvētku noskaņās. Muzicēs kapela “Kreicburgas ziķeri”. Dalība tajā ir bez maksas un pieejama ikvienam interesentam.

Ieeja bez maksas, iepriekš piesakoties Krustpils kultūras nama kasē vai pa tel. 26544619!

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ