Ziemassvētku izrāde bērniem “Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu”

14.12.2021 - plkst.18.00

14. decembrī plkst. 18.00 Krustpils kultūras namā aicinām uz Ziemassvētku izrādi bērniem “Kā kļūt par Ziemassvētku vecīša palīgu”.

Ķepu patruļas suņuki Čeizs un Skaja ir gatavi parādīt Bembijam, kā kļūt par Ziemassvētku vecīša lielo palīgu! Caur āķīgiem uzdevumiem un skanīgām dziesmām dosimies neaizmirstamā piedzīvojumā un visi kopā kļūsim par Ziemassvētku vecīša brašajiem palīgiem! 

Uz tikšanos jau pavisam drīz!

Biļešu cenas 9 €, 12 €
Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/103571

Biļetes ir jāiegādājas katram apmeklētajam, neatkarīgi no vecuma!

Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifiktātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Atpakaļ