Ziemassvētku KONCERTS “Ir klusa nakts” – Dināra Rudāne, Ingus Pētersons

18. decembrī plkst. 19.00 Krustpils Romas katoļu baznīcā koncertā “Ir klusa nakts” koncertēs Dināra Rudāne un Ingus Pētersons.

Tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kas savu vērtību ieguvušas, nākot no dažādu tautu un laiku Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām, ir pamats arī mūsu sajūtām gada nogalē.

Tāpēc šogad, veidojot Ziemassvētku koncertu “Ir klusa nakts”, esam atgriezušies pie muzikālajām pamatvērtībām un tās vides – no kurienes šī mūzika nākusi – Latvijas dievnamiem. Aranžējumus jaunajai programmai komponists Jānis Lūsēns veidojis izciliem solistiem – Ingum Pētersonam (baritons) un Dinārai Rudānei (soprāns), kā arī diviem ļoti talantīgiem bērniem ar eņģeļu balsīm –  Elizabetei Lukaševičai (Rīgas Doma kora skola) un Kristianam Jasinskim (Līvānu 1.vidusskola).  Abi jaunieši sevi vairākkārtīgi apliecinājuši, gan plūcot uzvaras laurus dažādos konkursos, gan piedaloties vairākos Latvijas mēroga nozīmīgos muzikālos projektos.

Koncertprogrammā, kas sāksies Adventa laikā un turpināsies līdz pat Zvaigznes dienai, izskanēs tradicionālās Ziemassvētku dziesmas īpašā apdarē četrām balsīm un nelielam kameransamblim, kā arī Imanta Kalniņa, Mārtiņa Brauna, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna Ziemassvētku tematikai veltītās melodijas, kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību. Tā būs klusināta un niansēta saruna ar klausītāju, atgriežoties siltās bērnības atmiņās par pirmajiem Ziemassvētkiem ģimenes lokā.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/56754

Biļetes cena 12 €

Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Atpakaļ