Ziemassvētku KONCERTS “Gaiši, gaiši uguns deg” – Krustpils kultūras nama jauktais koris “Noskaņa”

22.12.2018 - plkst.16.00

Ziemassvētki – brīnumu, priekpilnu tikšanos un dāvanu laiks. Tas ir laiks, kad mums īpaši nepieciešams dvēselisks siltums un mierinājums, kad varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem mums līdzās. Visiem zināms, ka mūzika spēj aizkustināt līdz sirds dziļumiem un sniegt gaišu prieku. Tieši tāpēc jauktais koris “Noskaņa” jēkabpiliešiem dāvās koncertstāstu “Gaiši, gaiši uguns deg” un aicinās ikkatru Ziemassvētku laikā sniegt sirds siltumu visiem, kas pēc tā ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visa gada garumā.

Stāstu stāstīs Iveta Bērziņa. To izdziedās koris “Noskaņa” kopā ar solistiem Guntu Vārpsalieti, Lauru Bruzguli, Madaru Kreili, Edgaru Konovalovu un Kārli Edgaru Riekstu. Stāstu izspēlēs Līga Paegle (klavieres) un Mārcis Briška (perkusijas), bet diriģēs Ilze Bērziņa.

Koncerta apmeklētājus gaidām 22. decembrī plkst. 16.00, lai klausītos skaistākās Ziemassvētku dziesmas, lai kopīgi veidotu un baudītu draudzīgu atmosfēru, satiekoties Krustpils kultūras namā.

Un tas nav viss – koncerta apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi. Kādi? Atnāksiet – redzēsiet!

Pasākums bez ieejas maksas.

 

R. Kalniņa,

Krustpils kultūras nama vadītāja

Atpakaļ