Zinību dienas KINO – Filma “Polijs”

01.09.2021 | plkst.14.00 - 14.45

Šurp, grāmatas, uz skolu, es būšu teicamnieks! Lai nosvinētu jaunā mācību gada sākumu, Zinību dienā, 1. septembrī, plkst. 14.00 un plkst. 16.00 Krustpils kultūras namā tiks demonstrēta sirsnīga ģimenes filma „Polijs”, kuras pamatā ir iemīļotas bērnu autores Sesilas Obrijas grāmatas. Aicinām skolēnus ņemt vecākus pie rokas un nākt baudīt brīnišķīgu filmu par draudzību un mīlestību pret dzīvniekiem!

Filma „Polijs” stāsta par meitenes un ponija draudzību. 10 gadus vecā Sesila kopā ar savu mammu pārvācas no Parīzes uz laukiem. Meitenei nekā neizdodas atrast laukos sev draugus, līdz ciemā ierodas ceļojošais cirks, kura galvenā zvaigzne ir ponijs Polijs.

Sesila nejauši uzzina, ka cirkā ar poniju slikti apietas, un nolemj jauno draugu glābt. Sesila ar Poliju bēg, bet viņiem pakaļ dzenas satrauktais cirka direktors un noslēpumains svešinieks, vārdā Viktors. Jaunajiem draugiem stāv priekšā īsti piedzīvojumi.

Režisors – Nikolā Vanjē.

Galvenajās lomās: Fransuāza Kluzē, Džūlija Gaije, Patriks Timsits, Elīza de Lambēra.

Izdevējvalsts, gads: Francija, Beļģija, 2020.
Filmas garums: 1 h 42 min
Žanrs: ģimenes filma.

Filma dublēta latviešu valodā.
Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=sl98Jli10Og

Seansi norisināsies, ievērojot daļēji droša pasākuma principus. Apmeklējot seansu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (no 12 gadu vecuma) ir vakcinējies vai izslimojis Covid-19 pēdējā pusgada laikā, vai veikts Covid-19 tests vai tā antigēna tests un tas ir negatīvs. Tāpat obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un personalizēta bezmaksas biļete. Bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, pirms pasākuma tests nav jāveic un digitālais sertifikāts nav jāuzrāda! Seansu laikā apmeklētājiem jālieto sejas maskas (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam). Lūdzam būt saprotošiem un ierasties savlaicīgi.

Bezmaksas ieejas biļetes var izņemt Krustpils kultūras nama kasē. Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ